Vážení zákazníci a návštěvníci webu Suntea,

dovolujeme si Vám představit náš web SUNTEA, kde naleznete nepřeberné množství pravých čajů, aromatizovaných čajů a v neposlední řadě širokou paletu bylin. Provozovatelem webu je firma Suntea, která jde ruku v ruce s firmou Matheo. Matheo se řadí mezi hlavní dovozce a zpracovatele bylin a čajů, která do nedávna působila pouze jako velkoobchod. Zásadním milníkem pro vznik bylo převzetí obchodních a výrobních aktivit firmy Naturfit s.r.o., která od roku 2002 nabízela svým zákazníkům sypané čaje a kávu. Logické propojení velkoobchodu s nabídkou pro konečného zákazníka bylo impulsem ke vzniku nové obchodní značky SUNTEA a této webové stránky. Doufáme, že jsme svou práci odvedli dobře a že potěšíme všechny milovníky čajů a bylin. Snažili jsme se nabídnout výběr toho nejlepšího ze všech koutů naší planety. Naší nabídku budeme i nadále rozšiřovat a o novinkách Vás budeme informovat. Pokud něco v naší nabídce nenajdete, můžete nám napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a pokud to bude v našich silách, rádi Vám vyhovíme.

Velikou část našich pravých čajů si dovážíme sami a jejich nabídku budeme profilovat podle Vašich ohlasů a přání. Spolupracujeme s předními producenty a agenty při dovozu všech surovin a klademe důraz na jejich kvalitu. Firma Matheo s.r.o. je držitelem certifikátu ISO 22:000 a certifikátu HACCP vydaných certifikační autoritou TÜV SÜD Czech s.r.o. Všechny suroviny, které jsou obsaženy v našich produktech, prošly našima rukama. Všechny čaje mícháme a aromatizujeme sami. Nekupujeme žádné hotové směsi a snažíme se o to, aby byly čaje vždy čerstvé a neležely u nás na skladě déle, než je nutné.

Na závěr bychom Vám rádi popřáli velikou radost při pití našich čajů, mnoho zázračných účinků při používání našich bylin a trochu trpělivosti s námi provozovateli tohoto webu (-: Reálná fota čajových směsi budeme postupně doplňovat a pilovat celkový vzhled a funkčnost našeho-vašeho webu.

Váš tým Matheo a Suntea


Matheo s.r.o., Suntea s.r.o.
Husova 523/30
(areál Výstaviště, hala F1)
370 05 České Budějovice

GPS: 48°58'57.6"N 14°27'37.0"E
IČ: 28106547
DIČ: CZ28106547
www.suntea.cz

0

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.